Vanredni učenici- prekvalifikacija, dokvalifikacija, školovanje

Da li želite da promenite profesiju?

Zanima Vas rad u inostranstvu, a ne znate koja škola Vam to može omogućiti?

Želite da završite srednju školu?

Upis za vanredne učenike u Srednjoj medicinskoj školi “Hipokrat” i Srednjoj školi “Sveti Nikola” je u toku!

Šta je to vanredno školovanje?

Vanredno školovanje jeste sticanje diplome u svojstvu vanrednog učenika, kroz konsultacije sa profesorima, i pripremnu nastavu, što se završava polaganjem ispita iz određenog predmeta.

Ko može da bude vanredni učenik?

Vanredni učenik je svako lice preko uzrasta od 17 godina, koje nema status rednovnog učenika neke škole. Svaka osoba koja želi da promeni zanimanje, da se dokvalifikuje ili stekne viši stepen obrazovanja.

Šta je to prekvalifikacija, dokvalifikacija i školovanje?

Prekvalifikacija je polaganje razlike ispita između srednje škole koju imate i smera koji želite da završite.

Dokvalifikacija jeste dopuna ispita između srednje škole trećeg stepena i četvrtog stepena željenog smera.

Školovanje predstavlja nastavak, ili započinjanje srednjoškolskog obrazovanja za lica koja nemaju završenu srednju školu.

Koje smerove možete upisati u Srednjoj medicinskoj školi “Hipokrat” i Srednjoj školi “Sveti Nikola”?

Kod nas se možete prekvalifikovati, dokvalifikovati ili školovati na 99 smerova! Pogledajte spisak obrazovnih profila trećeg, četvrtog i petog stepena OVDE

Zašto bas HIPOKRAT I SVETI NIKOLA?

Zato što smo najveća privatna škola u Srbiji, sa kvalitetnim nastavnim osobljem i tradicijom od dvanaest godina!

GDE SE NALAZIMO?

Sedište škole koja vrši prekvalifikacije je u Novom Sadu, u ulici Dečanska 9, a za sve informacije nas možete pozvati ili poslati e mail na:

TELEFON (fax):

021/6-419-470