Upis u školsku 2019/2020. godinu

Upis u školsku 2019/2020. godinu

Srednja škola “Hipokrat” u Novom Pazaru upisuje ŠESTU generaciju redovnih učenika!

Srednja škola “HIPOKRAT” počela je sa radom 2013 godine. Rešenjem Ministarstva za obrazovanje Srbije škola je dobila dozvolu za rad na osnovu čega je omogućeno školovanje po planovima i programima Ministarstva Prosvete Republike Srbije.

U školi su angažovani vrhunski profesori, ali i uspešni stručnajci iz oblasti ekonomije, zdravstva i socijalne zastite, koji učenicima prenose svoja iskustva i znanja. Uz izuzetne kadrove škola je opremljena i najsavremenijim naučnim sredstvima i pomagalima.

Nastava se odvija u novosagrađenom, modernom centru, koji u svom sklopu sadrži opremljene učionice, kabinete za informatiku, adekvatno opremljen prostor za odvijanje praktične nastave, sportski teren, sopstveno ograđeno školsko dvorište sa video nadzorom.

Upisujemo sledeće smerove:

Područje rada – Zdravstvo i socijalna zaštita:

Leave a comment